Instrukcja i wzór


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Instrukcja i wzór


Pisanie by Admin on Sob Paź 15, 2016 6:58 pm

W Wyposażeniu każdy z graczy zakłada swój wątek nazwany imieniem i nazwiskiem postaci, w którym wypisuje wszystkie rzeczy, które akurat w tej chwili posiada. Mogą to być pieniądze, lekarstwa, dokumenty, klucze, itd. ale przede wszystkim chodzi tu o przedmioty, które mogą mieć wpływ na przebieg gry. Każdy wątek może być edytowany zgodnie z tym, co przydarzy się w trakcie gry. Postać może np. coś stracić lub zyskać, co powinno zostać odnotowane w wątku.

Jeżeli chodzi o broń - korzystamy z zamieszczonego katalogu, a w przypadku, gdy czegoś tam nie ma, a zależy nam na tej akurat broni, wpisujemy ją do wyposażenia oznaczając tekst zielonym kolorem - będzie to sygnał dla moderatora lub admina do zaktualizowania katalogu. To samo dotyczy akcesoriów. Początkowy limit broni to dwie sztuki, z wyjątkiem postaci związanych ze służbami oraz przestępczością.

Rubryka Inne może zawierać właściwie wszystko, co nam przyjdzie do głowy: np. klucze do mieszkania, do skrytki, ważne dokumenty, tajemniczy list, jakaś pamiątka, apteczka, piersiówka z alkoholem, papierosy, itd. - rzeczy, które mogą mieć wpływ na przebieg gry, adekwatne co do historii naszej postaci (podam przykład Daniela Dawsona - niedoszła małżonka zostawiła go przed ołtarzem, więc w jego wyposażeniu mogą się znaleźć obrączki, jako smutna pamiątka tamtych wydarzeń; inny przykład - Elaine - choruje na arytmię, więc w jej wyposażeniu powinny znaleźć się specjalne leki.

Przedmioty z wyposażenia można stracić w różny sposób, zgodnie z tym co akurat dzieje się w trakcie gry, za sprawą kradzieży, uszkodzenia, zgubienia, itd. W pewnych sytuacjach decyzje będą podejmować Mistrzowie Gry lub zdecyduje rzut kostką.

UWAGA! - KAŻDA NOWA BROŃ WYMAGA DOKŁADNEGO OPISU DZIAŁANIA, PRZYPORZĄDKOWANIA KATEGORII I ZAMIESZCZENIA ZDJĘCIA, W INNYM PRZYPADKU NIE BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ.


Kod:
[size=10][b]Mieszkanie / dom / stałe miejsce pobytu:[/b] (wstawiamy link do odpowiedniego wątku)
[b]Telefon:[/b] (link do wątku z telefonem)

[b]Środek transportu:[/b] (jeżeli tak, to wpisujemy co to jest, można dodać zdjęcie w znacznikach [url][/url] )

[b]Broń:[/b]

(wystarczy wypisać nazwy , o ile znajdują się w katalogu, w innym przypadku stosujemy poniższy kod (dotyczy broni palnej):

------------------------------------

[color=green][b]NAZWA[/b]
[url][/url]
(krótki opis charakterystyki)
kaliber:
naboje:
pojemność magazynka:
dł.:
wys.:
dł. lufy:
masa:
zasięg: [/color]

lub (gdy chodzi o inny rodzaj broni):

[color=green][b]NAZWA[/b]
[url][/url]
(opis: co to jest i jak działa) [/color]  )

----------------------------------------------

[b]Akcesoria i uzupełnienia do broni:[/b] (z katalogu AKCESORIA, jeżeli coś w akcesoriach się nie znajduje, umieszczamy nazwę w znacznikach: [color=green][/color] )

[b]Inne:[/b] (wypisujemy od myślników, można dodać zdjęcie [url][/url])


Administrator

Admin
Płeć :
Inne


Pochodzenie :
-

Zawód :
-

Liczba postów :
55

Data dołączenia :
01/10/2016


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach