Fabuła EZBS 2.0


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Fabuła EZBS 2.0


Pisanie by Admin on Sob Lip 01, 2017 4:17 pm

Sherlock Holmes nie żyje, oficjalnie popełnił samobójstwo odchodząc w niesławie. Nieoficjalnie aktywnie działa poza granicami kraju eliminując członków siatki Jamesa Moriarty'ego.

James Moriarty zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Oficjalnie podano informację o jego śmierci, jednakże nie pokazano ciała, nie było informacji o pogrzebie, a cała sprawę szybko zamieciono pod dywan. Świat przestępczy, którego sercem był Londyn, stracił swojego lidera, więc chaos był tylko kwestią czasu. Część współpracowników Moriarty'ego postanowiło się ukryć obawiając się o swoje życie nie tyle ze strony wymiaru sprawiedliwości, co ze strony wrogich im grup. Pozostali postanowili działać na własną rękę i dalej rozwijać biznes. Zdominowane dotychczas grupy wychodzą z podziemia i starają się odzyskać utracone niegdyś wpływy. Spokój jest tylko pozorny - sprawę zdaje sobie z tego Scotland Yard, który jak nigdy wcześniej potrzebuje teraz pomocy w zapanowaniu nad niekorzystną sytuacją i zapewnieniem bezpieczeństwa w metropolii.

Zmiany czekają nas również w polityce. Pełną parą rusza kampania wyborcza, podczas gdy Mycroft Holmes już i bez tego ma pełne ręce roboty. Chaos panujący w mieście odbija się na urzędujących w nim politykach, a choć do wyborów jeszcze trochę czasu, ci już walczą o głosy wyborców. Tymczasem znika główny kandydat na premiera z ramienia jednej z wiodących partii, a coraz głośniej zaczyna być o działaniach ugrupowania, któremu nikt nie dawał najmniejszych szans.


Administrator

Admin
Płeć :
Inne


Pochodzenie :
-

Zawód :
-

Liczba postów :
55

Data dołączenia :
01/10/2016


Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach